podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

Apr,24
 czytania

4 aukcja sztuki współczesnej

podobrazie

Już w najbliższy piątek 10 września o godzinie 19:00 na ul. Jagiellońskiej 1 w Bydgoszczy (Budynek BFC) odbędzie się 4 Aukcja Sztki Nowoczesnej.

Miło nam zaprezentować obrazy naszej Klientki, które powstały na podobraziach ART a będę brały udział w aukcji.

Bożena Turkiewicz  jest artystką operującą techniką płynnymi farbami akrylowymi oraz różnymi strukturami. Swoją pasję odkryła w malarstwie abstrakcyjnym gdzie może swobodnie łączyć formę i kolor.
Pracę artystki charakteryzują się dużą ilością barwwprowadzanie struktur, aby nadać trójwymiaru  mocniej oddziaływuje  na odbiorcę.
Ta niełatwa technika jest chętnie zgłębiana przez klientów na warsztatach indywidualnych, gdzie wspólnie z artystką tworzą obrazy.

Bożena od 1981 r mieszka w Monachium dokąd zaprowadził ją los jako bardzo młodą osobę.
Prace artystki znajdują miłośników zarówno w Europie jak i na świecie. Jej prace wiszą u klientów w Kanadzie, USA, Niederlandach, Niemczech i Polsce.
W Monachium odbyło się kilka wystaw z jej twórczością. Między innymi w prestiżowym Hearthouse Munich w samym centrum miasta.
Bożena wspomaga również fundacje charytatywne i udziela się w pracy z młodzieżą.

W swym dorobku artystycznym Bożena odnalazła wielką miłość do tworzenia biżuterii. Na kilkudziesięciu milimetrowych zawieszkach powstają dzieła jedyne w swoim rodzaju. 

Zapraszamy :-)

Komentarze
Zaloguj się aby dodać komentarz