podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO
wariant
cena jednostkowa brutto
18,40 zł
cena jednostkowa netto
14,96 zł
ilość szt
Opis produktu

PODOBRAZIA BAWEŁNIANE EKO
to ekonomiczna linia charakteryzująca się niską ceną i wciąż wysoką jakością materiałów i wykonania!
Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem, jesteś studentem, hobbystą a jakość ma dla Ciebie znaczenie - te produkty są idealne dla Ciebie!

Cechy podobrazi bawełnianaych EKO:

  •  wykonane na profilu 16mmx30mm z dobrze wysuszonych polskich krosien sosnowych
  • pokryte bawełnianym włoskim płótnem, gruntowanym 2 razy o gramaturze 312 gr/mq (białe z tyłu)
  • charakteryzują się jednolitym napięciem płótna oraz symetrycznie i równo rozłożonymi zszywkami
  • dołączono komplet klinów rozporowych do każdego formatu 
  • zapakowane w folię termokurczliwą
  • wykonane w polskiej fabryce
  • dostępne formaty od 13x18 do 100x100 

Płótno jest pokryte uniwersalnym gruntem co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera.

INFORMACJA NA TEMAT POPRZECZEK ZASTOSOWANYCH DO LINII EKO:
Informacja nt. poprzeczek - konstrukcji podobrazia


Opinie klientów

Podobrazie / Podobrazia malarskie na każdą kieszeń!

Jesteś początkującym artystom/studentem? Szukasz budżetowego rozwiązania, które nie obciąży Twojej kieszeni? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Sprawdź nasze podobrazia bawełniane EKO. Ceny zaczynają się już od 7,30 złotych, a największy rozmiar (100 × 100) kosztuje zaledwie 72,74 złote. Nie rezygnuj z jakości na rzecz ceny. U nas znajdziesz wszystko! Ponad 800 pozycji w asortymencie, 6 linii oraz formaty od 13 × 18 do 200 × 200. Nie musimy Cię dalej przekonywać, prawda? Czas na zakupy!

 

Podobrazia - idealne dla studentów, w niskich cenach

Podobrazia bawełniane EKO to linia ekonomiczna, stworzona dla osób, które szukają taniego rozwiązania, ale wciąż nie chcą rezygnować z jakości i dobrych materiałów. Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

 

O czym warto pamiętać, kupując podobrazia bawełniane EKO?

Nasze podobrazia z tej linii wykonane są na profilu 16 × 30 mm przy użyciu polskich krosien sosnowych. Zadbaliśmy o odpowiednie wysuszenie drewna, tak aby zapewnić maksymalną jakość i komfort użytkowania.

 

Podobrazie - postaw na jakość

Włoskie płótno o gramaturze 312 gr/mq, zostało podwójnie zagruntowane i odpowiednio naciągnięte. Napięcie płótna jest jednolite, symetryczne oraz posiada równo rozłożone zszywki. Płótno jest pokryte uniwersalnym gruntem, co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera. Dodatkowo do każdego kompletu dołączamy komplet klinów rozporowych, tak abyś mógł dopasować podobrazie do siebie.

 

Płótno malarskie - bezpieczne przechowywanie

Płótno zapakowane jest w folię termokurczliwą, dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu czy przechowywania.

 

Podobrazia malarskie - polski produkt

Wszystkie nasze produkty wykonywane są w Polsce, przez polskie fabryki.

 

Podobrazia malarskie - poprzeczki pionowe i poziome

W przypadku, aż trzydziestu rozmiarów podobrazi bawełnianych zastosowaliśmy poprzeczkę pionową, w większe rozmiary takie jak np. 90 × 90, 90 × 100 oraz 100 × 100 mają zarówno poprzeczkę pionową, jak i poziomą.

Szczegółowe informacje na temat poprzeczek, znajdziesz w konstrukcji podobrazia. Link wyżej.

 

Jak powstaje podobrazie?

Podobrazia płócienne są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem w malarstwie sztalugowym. Swoją popularność zawdzięczają głównie swojej lekkości i elastyczności. Ich niewielka waga to z pewnością spory atut, zwłaszcza jeśli mowa o większych rozmiarach podobrazi.

 

Podobrazia bawełniane

Najczęściej do produkcji podobrazi płóciennych używane jest płótno lniane lub bawełniane. Płótno naciągane jest na krośnie malarskim, jednak zanim to nastąpi, konieczne jest poddanie go odpowiedniej obróbce.

 

Dekatyzacja przy podobraziach

Zaczyna się od procesu dekatyzacji, gdzie kolejno umieszcza się włókno w gorącej wodzie, parze wodnej i zimnej wodzie. Dzięki temu włókna kurczą się w kontrolowanych warunkach. Proces ten ma na celu uniknięcie zbiegania się tkaniny w okresie użytkowania.

 

Gruntowanie podobrazi

Po dekatyzacji płótno jest prasowane, następnie usuwa się wszelakie węzły i nierówności, a później przekleja się je, czyli nasącza w rozcieńczonym roztworze gorącego kleju. Płótno powinno być także zagruntowane, co w przypadku tej linii ma miejsce nawet dwa razy.

 

Wybierz jakość, wybierz podobrazia24.pl

Nie zwlekaj, dołącz do grona zadowolonych klientów i już dziś zamów podobrazie dla siebie. Gwarantujemy Ci nie tylko najwyższą jakość, ale także i bezpieczeństwo oraz lekkość w korzystaniu. Mamy nadzieję, że proces powstawania obrazu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Jeśli ukończysz obraz, koniecznie pochwal się efektem, wrzucając zdjęcia z hashtagiem “#podobrazia24”. Możesz także przejrzeć dzieła naszych klientów, kto wie, może najdzie Cię inspiracja na coś cudownego? Nie możemy doczekać się efektów!