podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI
PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI
PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI
wariant
cena jednostkowa brutto
348,25 zł
cena jednostkowa netto
283,13 zł
ilość szt
Opis produktu

PODOBRAZIA BAWEŁNIANE PROFI
to profesjonalna i najbardziej stabilna linia podobrazi w ofercie naszego sklepu. Głowną cechą podobrazi PROFI są SZEROKIE KROSNA (4,5 cm) które powodują trwałość i stabilność. Są bardzo wytzrymałe i odporne na zakrzywianie i wypaczenia.

Cechy podobrazi bawełnianych PROFI: 

  • wykonane na profilu krosna 20mmx45mm 
  • wysokiej jakości bawełniane włoskie płótno, gruntowane 3 razy o gramaturze 338 gr/mq
  • wykonane w Polsce z krosien sosnowych polskiego pochodzenia
  • jednolite napięcie płótna oraz symetrycznie i równo rozłożone zszywki
  • w asortymencie dostępne formaty od 20x20 do 200x200
  • dołączono komplet klinów
  • zapakowane w folię termokurczliwą

Płótno jest pokryte uniwersalnym gruntem co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera.

INFORMACJA NA TEMAT POPRZECZEK ZASTOSOWANYCH DO LINII PROFI:
Informacja nt. poprzeczek - konstrukcji podobrazia

INFORMACJA NA TEMAT POPRZECZEK ZASTOSOWANYCH DO LINII PROFI WIELKOFORMATOWE:
Informacja nt. poprzeczek - konstrukcji podobrazia

Podobrazia WIELKOFORMATOWE pakowane są po 2 sztuki (DWUPAK) z uwagi na bezpieczeństwo w transporcie. Czyli zakupując 1 dwupak otrzymamy 2 sztuki podobrazia, cena dotyczy 2 sztuk!

ZALECAMY, ABY DO PACZEK Z  WIELKOFORMATOWYMI PODOBRAZIAMI (POWYŻEJ 150 CM) NIE DOKŁADAĆ MNIEJSZYCH CELEM UNIKNĘCIA ODKSZTAŁCEŃ.

Zakup gotowego podobrazia malarskiego to idealne rOzwiązanie dla osób ceniących sobie czas, wygodę ale też dla tych, dla których jakość napięcia płótna ma duże znaczenie. Największą zaletą płótna bawełnianego jest bez wątpienia stosunek jakości do ceny. Bardzo dobrej jakości płótno bawełniane wykonane z największą starannością sprosta oczekiania najbardziej wymagajacych. Cieńszą od lnu bawełnę na pewno łatwiej naciągnąć na krosna, można ją naprawdę mocno napiąć. Grube, mocne płótno bawełniane spełni swoje zadanie. 

Nie mniej ważną kwestią jest tutaj profil krosna, który stabilizuje całość. Nasze podobrazia bawełniane PROFI wykonane są z najlepszych materiałów, zarówno grubego włoskiego płotna jak i solidnych krosien z polskiego, dobrze wysuszonego drewna, co zapewnia ich doskonałą stabilność.


Opinie klientów

Wzmocnione podobrazia dla komfortowej pracy!

Masz duże doświadczenie w tworzeniu dzieł? Chcesz malować obrazy najwyższej jakości na stabilnym materiale? W naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób wymagających szczególnego skupienia. Przedstawiamy idealne rozwiązanie, jakim jest podobrazie bawełniane w stylu PROFI wykonane z krosien z polskiego drewna oraz wyposażone w grube, włośnie płótno. Nowoczesny grunt pozwala na stosowanie różnorakich metod i technik malarskich, jak tempera, olej czy akryl.

 

Dla wymagających koneserów – podobrazie z ceną adekwatną do jakości!

Każdy doświadczony malarz nam powie, że nawet najmniejsze rozproszenie uniemożliwi stworzenie perfekcyjnego obrazu. Podobrazia malarskie są idealnym rozwiązaniem dla tych, co dali się złapać w wir inspiracji i stale muszą przelewać je w formie obrazowej. Specjalnie dopasowane płótno malarskie o dużej grubości jest odpowiednio napięte.

To jednak nie wszystko! W zestawie mamy komplet zszywek oraz klinów! Całość pakujemy w folię termokurczliwą. W ofercie masz więc jakość w pełni adekwatną do ceny! Od 110,20 zł. otrzymujesz profesjonalny zestaw malarski.

 

Jaki materiał płótna malarskiego?             

Płótno malarskie wykonano wysokiej jakości włoskiej bawełny. Materiał jest gruntowany 3 razy o gramaturze 338 gr/mq. To wszystko oznacza, że produkt wyróżnia się mocną powierzchnię sprzyjającą wygodnemu malowaniu dzieła oraz efektywnemu wykorzystywaniu czasu.

Całość wykonano z dokładnością i starannością. Tak, by praca malarza mogła być synonimem dbałości o detale, a całości nie zepsuł najdrobniejszy, niechciany szczegół.

 

Podobrazie PROFI - o czym musisz pamiętać?

Podobrazie wykonane jest na profilu krosna w wymiarach 20mmx45mm. Dzięki temu rozwiązaniu unikniesz jakichkolwiek wypaczeń i zakrzywień. Ryzyko zakłóceń zredukowane do możliwego minimum sprawia, że praca jest w pełni komfortowa, a przejmowanie się zniekształceniem dzieła jest rzeczą niemożliwą.

 

Bezpieczne przechowywanie płótna malarskiego

Większość Twojej pracy w tym zakresie wykona folia termokurczliwa, w którą spakujesz obrazy w zgrzewki, a ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i uszkodzeniami wewnętrznymi jest sześciogwiazdkowa. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość, perfekcyjny stan dzieła po przechowaniu i ochrona przed estetycznymi zniekształceniami

Możesz być pewny, że pakujesz dzieła do produktu odpornego na zbyt wysokie i niskie temperatury, darcie, szarpanie czy naciąganie. To gwarantuje wysokie bezpieczeństwo wykonanych malunków.

 

Po co zszywki i kliny?

Zszywki służą przypinaniu płótna malarskiego. Zawsze pakujemy je w takiej ilości, by nie zabrakło ich malarzowi. Pamiętamy również o odpowiednich rozmiarach – nie mogą być krótsze niż 10 mm.

Kliny są zaś doskonałym narzędziem pozwalającym utrzymać płótno na podobraziu poprzez naciągnięcie. Należy je wbijać z umiarkowaną siłą – nie za słabo, nie za mocno. Wtedy możemy być pewni odpowiedniego uregulowania napięcia.

 

Podobrazie bawełniane czy lniane?

Wybór należy do Ciebie! Jeśli jednak szukasz podobrazi wysokiej jakości, wiesz, że bardzo ważne jest odpowiednie naciągnięcie krosna. Dlatego lepszą opcją będzie bawełniany materiał, który łatwo napiąć z uwagi na to, że jest cieńszy.

Na stronie podobrazia24.pl znajdziesz wszystkie produkty, które spełniają Twoje aktualne wymagania. Oferty przedstawiamy w taki sposób, by nie zabierać Ci cennego czasu na poszukiwanie malarskich narzędzi, lecz szybko zakupił i był usatysfakcjonowany.

 

Dlaczego u nas warto kupować podobrazia?

Dlatego, że każdy malarz ma ambitne oczekiwania i potrzebuje właściwych narzędzi, by móc tworzyć rzeczy wielkie. Organizacja pracy własnej jest tutaj podstawowym etapem, ale odpowiednie wyposażenie pokoju malarskiego ma fundamentalny wpływ na końcowy efekt.

Rozwijasz kanał artystyczny na Facebooku, Youtubie, a może na Instagramie? Planujesz relacjonować swój kreatywny potencjał? My Tobie pomożemy przygotować się do tworzenia wielkiej twórczości godnej Salvadora Dali czy Pabla Picasso. Wyposażymy Cię w odpowiednie narzędzia, tak, by niczego Ci nie zabrakło, kiedy tylko chwycisz za pędzel i pomyślisz o rzeczach niezbędnych do pracy.

Podobrazie bawełniane PROFI to spełnienie marzeń każdego profesjonalisty przykładającego ogromną wagę do szczegółów. Odwiedź nasz wirtualny sklep! Zainwestuj w prawdziwą sztukę! Jesteśmy ciekawi jak będą wyglądały Twoje obrazy i trzymamy kciuki😊