podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE EKO
wariant
cena jednostkowa brutto
41,99 zł
cena jednostkowa netto
34,14 zł
ilość szt
Opis produktu

Podobrazia Bawełniane EKO - Wysoka Jakość w Przystępnej Cenie:

Idealny wybór dla hobbystów i studentów:
Nasze podobrazia bawełniane EKO łączą w sobie przystępną cenę z wysoką jakością wykonania. To doskonała propozycja dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z malarstwem lub dysponują ograniczonym budżetem, ale nie chcą rezygnować z jakości

Cechy linii EKO:

 • Konstrukcja: Wykonane na profilu krosna 16mmx30mm z polskich krosien sosnowych, nasze podobrazia EKO zapewniają trwałość i stabilność.
 • Włoskie Płótno Bawełniane: Pokryte wysokiej jakości włoskim płótnem bawełnianym, gruntowanym dwukrotnie o gramaturze 312 gr/mq, oferują idealną powierzchnię do malowania.
 • Perfekcyjne Napięcie i Wykończenie: Charakteryzują się jednolitym napięciem płótna oraz symetrycznie i równo rozłożonymi zszywkami.
 • Komplet Klinów: Do każdego podobrazia dołączamy kliny rozporowe, umożliwiając łatwą regulację napięcia.
 • Bezpieczne Pakowanie: Starannie zapakowane w folię termokurczliwą, aby dotarły do Ciebie w idealnym stanie.
 • Wyprodukowane w Polsce: Z dumą produkujemy nasze podobrazia w Polsce, co gwarantuje kontrolę jakości i dbałość o szczegóły.
 • Różnorodne Formaty: Dostępne w rozmiarach od 13x18 cm do 100x100 cm, pasujące do różnych potrzeb i projektów.
 • Wszechstronne Użycie: Nasze płótna są pokryte uniwersalnym gruntem, co sprawia, że są idealne do różnych technik malarskich, w tym oleju, akrylu i tempery.

Podobrazia Bawełniane EKO - Twoje Płótno do Rozwoju Twórczości.
Z linii EKO otrzymujesz jakość, której potrzebujesz do rozwijania swoich umiejętności, bez obciążania budżetu. Idealne dla tych, którzy chcą eksplorować świat sztuki bez kompromisów w kwestii jakości.

 

Informacja o poprzeczkach w linii EKO:
Nasze podobrazia EKO posiadają starannie zaprojektowaną konstrukcję poprzeczek, zapewniającą niezbędną stabilność i trwałość dla Twoich prac.
Informacja nt. poprzeczek - konstrukcji podobrazia

 


Opinie klientów

Podobrazie / Podobrazia malarskie na każdą kieszeń!

Dlaczego Wybrać nasze Podobrazia EKO:

 • Idealne dla Studentów :  W niskich cenach, bez kompromisów w jakości
 • Polski Produkt: Wszystkie podobrazia są wykonywane w Polsce, gwarantując doskonałą jakość wykonania
 • Solidna Konstrukcja: W wybranych rozmiarach stosujemy dodatkowe poprzeczki dla zapewnienia jeszcze większej stabilności.
 • Proces Produkcji: Dostosowany tak, aby zapewnić najlepsze warunki do malowania.

Podobrazia - idealne dla studentów, w niskich cenach

Szukasz budżetowego rozwiązania, które nie obciąży Twojej kieszeni?
Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Sprawdź nasze podobrazia bawełniane EKO.

Nie rezygnuj z jakości na rzecz ceny

U nas znajdziesz wszystko! Szeroką gamę formatów, ponad 1400 pozycji w asortymencie, 8 linii oraz formaty od 10x10 do 200x200. Nie musimy Cię dalej przekonywać, prawda? Czas na zakupy!

Podobrazia - idealne dla studentów, w niskich cenach

Podobrazia bawełniane EKO to linia ekonomiczna, stworzona dla osób, które szukają taniego rozwiązania, ale wciąż nie chcą rezygnować z jakości i dobrych materiałów. Jeśli dysponujesz mniejszym budżetem to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

O czym warto pamiętać, kupując podobrazia bawełniane EKO?

Nasze podobrazia z tej linii wykonane są na profilu 16 × 30 mm przy użyciu polskich krosien sosnowych. Zadbaliśmy o odpowiednie wysuszenie drewna, tak aby zapewnić maksymalną jakość i komfort użytkowania.

Podobrazie - postaw na jakość

Włoskie płótno o gramaturze 312 gr/mq, zostało podwójnie zagruntowane i odpowiednio naciągnięte. Napięcie płótna jest jednolite, symetryczne oraz posiada równo rozłożone zszywki. Płótno jest pokryte uniwersalnym gruntem, co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera. Dodatkowo do każdego kompletu dołączamy komplet klinów rozporowych, tak abyś mógł dopasować podobrazie do siebie.

Płótno malarskie - bezpieczne przechowywanie

Płótno zapakowane jest w folię termokurczliwą, dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu czy przechowywania.

Podobrazia malarskie - polski produkt

Wszystkie nasze produkty wykonywane są w Polsce, przez polskie fabryki.

Podobrazia malarskie - poprzeczki pionowe i poziome

W przypadku, aż trzydziestu rozmiarów podobrazi bawełnianych zastosowaliśmy poprzeczkę pionową, w większe rozmiary takie jak np. 90 × 90, 90 × 100 oraz 100 × 100 mają zarówno poprzeczkę pionową, jak i poziomą. Szczegółowe informacje na temat poprzeczek, znajdziesz w konstrukcji podobrazia. Link wyżej.

Jak powstaje podobrazie?

Podobrazia płócienne są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem w malarstwie sztalugowym. Swoją popularność zawdzięczają głównie swojej lekkości i elastyczności. Ich niewielka waga to z pewnością spory atut, zwłaszcza jeśli mowa o większych rozmiarach podobrazi.

Podobrazia bawełniane

Najczęściej do produkcji podobrazi płóciennych używane jest płótno lniane lub bawełniane. Płótno naciągane jest na krośnie malarskim, jednak zanim to nastąpi, konieczne jest poddanie go odpowiedniej obróbce.

Gruntowanie podobrazi

Po dekatyzacji płótno jest prasowane, następnie usuwa się wszelakie węzły i nierówności, a później przekleja się je, czyli nasącza w rozcieńczonym roztworze gorącego kleju. Płótno powinno być także zagruntowane, co w przypadku tej linii ma miejsce nawet dwa razy.

Wybierz jakość, wybierz podobrazia24.pl

Nie zwlekaj, dołącz do grona zadowolonych klientów i już dziś zamów podobrazie dla siebie. Gwarantujemy Ci nie tylko najwyższą jakość, ale także i bezpieczeństwo oraz lekkość w korzystaniu. Mamy nadzieję, że proces powstawania obrazu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Jeśli ukończysz obraz, koniecznie pochwal się efektem, wrzucając zdjęcia z hashtagiem “#podobrazia24”. Możesz także przejrzeć dzieła naszych klientów, kto wie, może najdzie Cię inspiracja na coś cudownego? Nie możemy doczekać się efektów!