podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART 3D
wariant
cena jednostkowa brutto
251,43 zł
cena jednostkowa netto
204,41 zł
ilość szt
Opis produktu

PODOBRAZIA ART 3D
czyli wykonane na grubej listwie (3,5 cm od ściany) dzięki której można zamalować boki obrazu dając charakterystyczny efekt 3D.  
Podobrazia ART to profesjonalna linia podobrazi malarskich charakteryzująca się najwyższą jakością materiałów i wykonania! Jeśli jesteś Artystą i ważne dla Ciebie są takie aspekty jak wysoka jakość płótna, proste dobre krosna, estetyczne wykonanie, ta linia spełni Twoje oczekiwania!

  • wykonane na profilu 33mmx21mm 
  • wysokiej jakości bawełniane włoskie płótno, gruntowane 3 razy o gramaturze 338 gr/mq
  • wykonane w Polsce z krosien sosnowych polskiego pochodzenia
  • jednolite napięcie płótna oraz symetrycznie i równo rozłożone zszywki
  • dołączono komplet klinów
  • zapakowane w folię termokurczliwą
  • dostępne od formatu 13x18 do 160x160
  • na życzenie Klientów jest możliwosć zakupu na grubszych profilach 

Płótno jest pokryte uniwersalnym gruntem co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera.

INFORMACJA NA TEMAT POPRZECZEK ZASTOSOWANYCH DO LINII ART 3D:
Informacja nt. poprzeczek - konstrukcji podobrazia


Opinie klientów

Podobrazie malarskie na wyciągnięcie ręki!

Obrazy 3D to świetny sposób nie tylko na przetestowanie swoich umiejętności, ale także i wprowadzenie czegoś nowego do wnętrza. Nasze podobrazie z linii bawełnianej ART 3D spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj, zamów już dziś i ciesz się najwyższą jakością.

 

Postaw na jakość - podobrazie ART 3D

Podobrazia ART 3D wykonane są na grubej listwie, aż 3,5 cm od ściany. Dzięki zastosowaniu takiej technologii możesz śmiało malować na bokach ramy, dodając dzięki temu efekt 3D do swojego dzieła.

 

Najwyższe wymagania, najwyższa jakość - linia podobrazi malarskich ART 3D

Podobrazia ART to linia podobrazi malarskich dla osób z najwyższymi wymaganiami. Wykonane są w 100% w Polsce, przy wykorzystaniu krosien sosnowych polskiego pochodzenia i wysokiej jakości bawełnianych włoskich płócien o gramaturze  338 gr/mq, które dodatkowo zostały, aż trzykrotnie zagruntowane. Płótno malarskie jest pokryte uniwersalnym gruntem, co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera. Uniwersalność przede wszystkim!

 

Zalety kupna produktu

Kupując podobrazie malarskie ART 3D, otrzymujesz jednolite napięcie płótna, symetrycznie i równo rozłożone zszywki, a także dodatkowo komplet klinów, tak abyś mógł naciągnąć płótno według swoich potrzeb i preferencji. Wszystkie nasze płótna zapakowane są w folię termokurczliwą, co nie tylko zabezpiecza je podczas wysyłki, ale także i ułatwia przechowywanie w domu czy w pracowni.

Na życzenie klienta, możemy dodatkowo zaproponować podobrazia ART 3D na grubszych profilach. Dopasujemy się do Ciebie!