podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART
PODOBRAZIE BAWEŁNIANE ART
wariant
cena jednostkowa brutto
0,00 zł
cena jednostkowa netto
0,00 zł
ilość szt
Opis produktu

PODOBRAZIA BAWEŁNIANE ART
to profesjonalna linia podobrazi malarskich charakteryzująca się najwyższą jakością materiałów i wykonania!
Jeśli jesteś Artystą i ważne dla Ciebie są takie aspekty jak wysoka jakość płótna, proste dobre krosna, estetyczne wykonanie, ta linia spełni Twoje oczekiwania!

Cechy podobrazi bawełnianych ART:

  • wykonane na profilu 20mmx35mm 
  • wysokiej jakości bawełniane włoskie płótno, gruntowane 3 razy o gramaturze 338 gr/mq (ciemne z tyłu)
  • wykonane w Polsce z krosien sosnowych polskiego pochodzenia
  • w oferecie 169 formatów od 13x18 do 120x150 
  • jednolite napięcie płótna oraz symetrycznie i równo rozłożone zszywki
  • dołączono komplet klinów
  • zapakowane w folię termokurczliwą

Płótno jest pokryte uniwersalnym gruntem co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera.

INFORMACJA NA TEMAT POPRZECZEK ZASTOSOWANYCH DO LINII ART:
Informacja nt. poprzeczek - konstrukcji podobrazia

Zakup gotowego podobrazia malarskiego to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas, wygodę ale też dla tych, dla których jakość napięcia płótna ma duże znaczenie. Największą zaletą płótna bawełnianego jest bez wątpienia stosunek jakości do ceny. Bardzo dobrej jakości płótno bawełniane wykonane z największą starannością sprosta oczekiania najbardziej wymagajacych. Cieńszą od lnu bawełnę na pewno łatwiej naciągnąć na krosna, można ją naprawdę mocno napiąć. Grube, mocne płótno bawełniane spełni swoje zadanie. 

Nie mniej ważną kwestią jest tutaj profil krosna, który stabilizuje całość. Nasze podobrazia bawełniane ART wykonane są z najlepszych materiałów, zarówno grubego włoskiego płotna jak i solidnych krosien z polskiego, dobrze wysuszonego drewna, co zapewnia ich doskonałą stabilność.

 


Opinie klientów

Podobrazie - najlepszy wybór, najwyższa jakość!

Jesteś artystą? Malujesz obrazy? Niezależnie od tego czy tworzysz dla siebie, na uczelnię czy dla klientów, najważniejszy jest dobór odpowiednich materiałów. Podstawą każdego dzieła jest płótno. Musi być ono najwyższej jakości, tak aby nie tylko przyjemnie Ci się pracowało, ale także i efekt końcowy był jak najlepszy. Dla osób, którym zależy na jakości, mamy idealne rozwiązanie - podobrazie bawełniane z linii ART spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

 

Podobrazia - bogata oferta. Znajdź idealne dla siebie

Oferta sklepu podobrazia24.pl jest bardzo bogata. Ponad 800 pozycji w asortymencie, 6 linii, mnóstwo rozmiarów do wyboru od 130 × 18 do nawet 200 × 200. Przeróżne linie dopasowane do poziomu zaawansowania artysty oraz do budżetu. Posiadamy zarówno tanie płótna, które nie obciążą Twojej kieszeni, jak i te profesjonalne, najwyższej jakości. Płótno wykorzystywane do pokrycia podobrazi jest włoskiego pochodzenia, natomiast korzystamy z polskich krosien sosnowych. Niezależnie od ceny, wszystkie nasze podobrazia produkowane są w Polsce, a nasz sklep działa zgodnie z zasadą FIFO, czyli first in, first out, dzięki czemu minimalizujemy stratę produktów i dbamy o to, aby wszystko, co zostało wyprodukowane, trafiło do rąk naszych zadowolonych klientów.

 

Jak powstają podobrazia malarskie bawełniane z serii ART?

Podobrazie bawełniane ART wykonane są na profilu 20 × 35 mm, użyliśmy wysokiej jakości bawełnianych włoskich płócien o gramaturze 338 gr/mq, które dodatkowo zostały zagruntowane trzykrotnie. Wykonane są w Polsce przy użyciu krosien sosnowych polskiego pochodzenia.

 

Postaw na potrójny grunt w podobraziach

Płótno jest pokryte uniwersalnym gruntem, co pozwala na zastosowanie różnych technik malarskich, takich jak: olej, akryl, tempera. Niezależnie od tego, jaką metodą malujesz, płótno dopasuje się do Ciebie i Twojego stylu, dzięki czemu będziesz mógł spokojnie oddać się swojej kreatywności.

 

Płótna malarskie - mnóstwo formatów do wyboru

W ofercie linii bawełnianej ART znajdziesz, aż 169 formatów od 13 × 18 do 120 × 150 - z pewnością mamy to, czego potrzebujesz.

 

Podobrazia - poprzeczki dopasowane do rozmiaru

Postawiliśmy na jednolite napięcie płótna oraz symetryczne i równo złożone zszywki. Dodatkowo nasze płótna posiadają różne poprzeczki: pionowe pojedyncze, pionowe podwójne lub zarówno pionowe, jak i poziome. Jeśli chcesz wiedzieć który rozmiar, posiada jaką poprzeczkę zerknij koniecznie do informacji na temat poprzeczek, w konstrukcji podobrazia. Link znajdziesz wyżej.

 

Co jest lepsze - podobrazia gotowe czy robione własnoręcznie?

Podobrazie malarskie możesz oczywiście stworzyć sam, jednak warto pamiętać, że ten proces jest długotrwały i często, zanim dojdziesz do wprawy minie sporo czasu. Dla osób, które cenią sobie czas i wygodę, zdecydowanie korzystniejszą opcją jest zakup gotowego podobrazia.

 

Dopasuj płótno do siebie!

Do każdego zakupu dołączamy komplet klientów, tak abyś mógł jeszcze bardziej dopasować pod siebie napięcie płótna. Są bardzo proste w użyciu.

 

Czy warto zakupić podobrazie malarskie bawełniane?

W ofercie podobrazia24.pl znajdziesz zarówno podobrazia lniane, jak i bawełniane. Które są najlepsze? Na co warto zwrócić uwagę? Zdecydowanie największą zaletą płótna bawełnianego jest bez wątpienia stosunek jakości do ceny.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, iż bawełna jest cieńsza od lnu, dzięki czemu łatwiej ją naciągnąć na krosna. Napięcie w przypadku podobrazi malarskich ma bardzo duże znaczenie.

Nie zwlekaj, już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów sklepu podbrazia24.pl i ciesz się swoim płótnem. Efektami prac koniecznie pochwal się na instagramie oznaczając nas lub umieszczając w opisie “#podobrazia24”. Czekamy na efekty Twojej kreatywności!