podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

 

Podobrazia24.pl to pierwszy na rynku polskim sklep internetowy, który oferuje bardzo szeroki wybór podobrazi malarskich, a zamówienia realizowane są w bardzo krótkim czasie, bo każdy artysta, niezależnie od poziomu swoich umiejętności czy stylu, musi pracować na produktach wysokiej jakości. 

Podobrazia24.pl to sklep internetowy, który sprzedaje prdukty wyłącznie najwyższej jakości, produkowane w Polsce przy użyciu włoskich płócien i krosien z polskiego drewna sosnowego. Klienci mają wybór spośród sześciu dostępnych linii podobrazi różniących się rodzajem płótna i profilem krosna, a asortymnet liczy ponad osiemset pozycji i stale się powiększa.

W naszej ofercie znajdziesz produkty dla hobbystów i studentów oraz profesjonalistów.

Wsparcie i promocja artystów to aspekt społeczny który nam przyświeca. Na naszych mediach społecznościowych znajduje się wiele obrazów namalowanych na naszych podobraziach a na blogu ciekawe wywiady z artystami.

W 2022 otrzymaliśmy nominację i wyróżnienie w plebiscycie Kobieta e-commerce w kategorii "Najlepszy Start-up e-commerce".

W 2023 roku podczas Gali Finałowej 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Laur Eksperta” otrzymaliśmy certyfikat Laur Eskeprta przyznawany najlepszym, najbardziej innowacyjnym i wartościowym z punktu widzenia klienta produktom, markom i usługą dostępnymna polskim rynku.