podobrazia

Zobacz opinie naszych klientów

podobrazia

Najlepsze podobrazie malarskie na wyciągnięcie ręki!

Każdy artysta, niezależnie od poziomu swoich umiejętności czy stylu, musi pracować na produktach wysokiej jakości. Z pewnością nie chcesz, aby Twoje dzieło wyglądało gorzej, tylko dlatego, że użyłeś złego płótna, farby czy pędzla. Najistotniejsze w obrazach są jednak podobrazie, czyli podłoża. Jakie wybrać? Które będzie najlepsze?

Płótno malarskie - jakie wybrać?

Podrobrazia24.pl to sklep internetowy, który sprzedaje produkty wyłącznie najwyższej jakości, produkowane w Polsce, jednak przy użyciu włoskich płócien i krosien z polskiego drewna sosnowego. Jeśli zależy Ci na jakości, wiesz gdzie nas szukać!

W naszej ofercie znajdziesz, aż 6 różnych linii podobrazi, takich jak np.:

  • podobrazia bawełniane EKO 
  • podobrazia bawełniane ART,
  • podobrazia bawełniane ART3D,
  • podobrazia bawełniane PROFI,
  • podobrazia lniane ART,
  • podobrazia lniane PROFI.

W naszej ofercie znajdziesz jednak jeszcze zestawy PROFI (2+1 gratis), tablice malarskie i płótna malarskie. Mamy wszystko to, czego mógłby potrzebować każdy artysta.

Jeśli jesteś artystą i marzysz o dobrym, grubym, wysokiej jakości płótnie, prostych krosnach a jakość ma dla Ciebie ogromne znaczenie linia profesjonalna ART jest właśnie tą, której szukasz! .
J
eśli jesteś artystąi poza bardzo dobrej jakości płótnie zależy Ci na szerokich i stabilnych krosnach - tutaj zdecydowanie linia profesjonalna PROFI spełni Twoje oczekiwania. To produkty najwyższej półki wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Jeśli jesteś Studentem lub hobbystą i masz mniejszy budżet na materiały artystyczne, a jakość się dla Ciebie liczy, Linia EKO spełni Twoje oczekiwania w 100%

Podobrazie - dobierz idealne dla siebie:

Ponad 800 pozycji w asortymencie, 6 linii oraz formaty od 13 × 18 do 200 × 200, sprawiają, że każdy artysta znajdzie u nas odpowiedni produkt dla siebie, dopasowany do jego potrzeb i preferencji. Przychodzimy z małą wskazówką. Jeśli jesteś artystą, któremu zależy na grubym płótnie i prostych krosach, sprawdź linię profesjonalną ART, jeśli dodatkowo poza jakością, zależy Ci na szerokich i stabilnych krosach, zdecydowanie polecamy linię profesjonalną PROFI. Szukasz czegoś taniego, budżetowego, ale nie chcesz całkowicie rezygnować z jakości? Linia EKO spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Podobrazie malarskie - dlaczego warto wybrać nasze?

Podobrazie wysokiej jakości to podstawa udanego obrazu. Nasze podobrazia wyprodukowane są w Polsce, korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższe jakości. Pokryte są one włoskim płótnem oraz użyliśmy krosien sosnowych polskiego pochodzenia. Stawiamy przede wszystkim na stabilność, odpowiednie naciągnięcie i prostotę, tak aby ułatwić Ci proces tworzenia.

Podobrazia - zasada FIFO

Nasze zamówienia realizowane są zgodnie z zasadą FIFO, czyli z angielskiego "first in, first out", czyli to, co pierwsze pojawia się na magazynie, pierwsze go opuszcza. Z uwagi na to od dnia zamówienia, musisz poczekać około 4 dni na realizację.

Podobrazia malarskie  - postaw na jakość!

Nie zwlekaj, zamów swoje podobrazie i już dziś ciesz się najwyższą jakością. Dołącz do grona zadowolonych klientów i pozwól nam być częścią Twojego procesu twórczego. Jeśli chcesz podejrzeć dzieła stworzone na naszych płótnach, sprawdź "#podobrazia24" na Instagramie. Koniecznie pochwal się także tym, co Ty stworzyłeś. Uwielbiamy patrzeć na obrazy naszych zadowolonych klientów. Czekamy na Twój!

Z ogromną radością informujemy o wyróżnieniu w prestiżowym konkursie
KOBIETA E-COMMERCE w kategorii NAJLEPSZY START-UP E-COMMERCE
Ta ogromny sukces, który bez wiernych klientów byłby niemożliwy.

płótno malarskie